Tekerlek

Tekerlek, günlük hayatta yaptığımız ağır işleri hafifleten mükemmel bir icat. Tekerlek icat edilmeden önce bir yerden başka bir yere taşıma yapmak günleri hatta ayları bile alabiliyordu ve bu durum taşımacılık yapmayı adeta eziyete dönüştürüyordu, tekerleklerin icadı ile bu eziyetten kurtulduk ve artık bir yerden başka bir yere taşıma yapmak eziyet haline gelmekten çıktı. Tekerleğin tarihçesi çok eski zamanlara dayanıyor, ilk olarak kayadan yapılan tekerlek yıllar geçtikçe evrimleşerek bugünkü halini aldı ve Yamaç tekerlek de bu evrimin bir parçası diyebiliriz çünkü Yamaç tekerlek Türkiye’de oldukça köklü bir tekerlek markası.

En Kaliteli Tekerlekler

1964 yılından beri Türkiye’deki tekerlek pazarının öncülerinden olan Yamaç Tekerlek 60 yıllık tecrübesi ile en uygun fiyata en iyi kaliteye ve performansa sahip olan tekerlekler üretiyor ve bir tekerlekten alabileceğiniz en iyi verimi alabilmeniz için sizlere sunuyor. Yamaç Tekerlek bünyesinde pek çok tekerlek modeli bulunuyor ve bu modellerin hepsi de en üst düzey kaliteye sahip tekerlekler. Tekerlek almaya karar verdikten sonra ilk adresiniz Yamaç tekerlek olmalı çünkü Yamaç tekerlek oldukça geniş olan mobilya tekerlekleri, sarhoş tekerlek gibi birçok tekerlek modelini içinde bulunduran ve aradığınız tekerleği kesinlikle bulabileceğiniz bir ürün yelpazesine sahip. Yamaç Teker de tekerlekler satışa sunulmadan önce birtakım testlerden geçirilerek size hiçbir mağduriyet yaşatmayacağından emin olunur ve sonrasında satışa sunulur.

Tekerlekler

Ekonomik Tekerlekler

Yamaç tekerlek, tekerlek üretiminde ikinci kalite malzeme kullanmadan tamamen birinci sınıf malzeme kullanarak, en iyi tekerlekleri üretmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiş bir tekerlek firmasıdır. Tekerlekler konusunda her ihtiyacınıza cevap veren bir marka, her türlü tekerlek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir tekerlek firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Tüm tekerlek modellerimiz için lütfen tıklayın.

 

Tekerlek Kalitesi

Tekerlek, kullanıcısının işini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış bir ürün olduğundan, bir tekerleğin kalitesi, kullanıcısının işini kolaylaştırma, bunun sürekliliği ve ömrü gibi kavramların, sayısal olarak ölçülebilir hale getirilmesi sayesinde ölçülebilir. Bunlar çeşitli standartlar ile sayısal olarak kriterlere kavuşturulmuş olsa da, Yamaç bu kriterleri kendi üretim teknikleri ve uzun yıllardır edindmiş olduğu piyasa tecrübesi ile çoğaltmış ve birçok yeni kontrol yöntemi geliştirmiştir. Bu sayede tekerlek kalitesini kullanıcıya direk olarak hissettirmeyi hedeflemektedir.