Mobilya Tekerlekleri

Satın alınan mobilyalarda yaşanan en büyük problemlerden biri de mobilyaları taşıyan tekerleklerin çabuk deforme olması ve özellikle de taşıma ve yer değiştirme gibi işlemlerde kırılması ya da beklenen performansı gösterememesidir.   

En Kaliteli Mobilya Tekerlekleri

Yamaç tekerlek olarak ürettiğimiz mobilya tekerleklerinde de ürettiğimiz diğer modellerde olduğu gibi iddialıyız ve markanız için en iyi mobilya tekerleğini üreteceğimiz konusunda kendimizden eminiz. ürün listemizden mobilya tekerlekleri türünü filtreleyerek önünüze çıkan modellerden beğendiğiniz modeli seçerek kolayca güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Yamaç tekerleğin ürün listesinde mobilyanız için aradığınız her boy ve ölçüde mobilya tekerleği çeşitlerini bulabilirsiniz.

Mobilya tekerlekleri satın almak istiyorsanız ve alışverişinizi gerçekleştirirken hiçbir problem yaşamak istemiyorsanız mobilya tekerlekleri ve daha birçok ürün kategorisiyle size en iyi şekilde hizmet verebilecek olan, en güvenilir internet adresi www.yamac.com.tr  ‘dir. Yamaç tekerleği tercih ederseniz kalite konusunda kesinlikle  bir problem yaşamazsınız.

Mobilya tekerlekleri

Mobilya Tekerlek Çeşitleri

Mobilya tekerlekleri, dekorasyonda kullanılan malzemelere, renklere ve boyutlara göre özelleştirilmelidir. Bu noktada, tasarımın uygun şekilde yapılabilmesi açısından, yük ve tekerin birbirlerine nasıl sabitlenecekleri dikkate alınmalıdır. Her mobilya tekerlek çeşidinin kendine özgü bağlantı tipleri bulunmakla birlikte, bazı mobilyalara özel bağlantı tipleri geliştirilmiştir ve sıkça kullanılmaktadır. Bunlar üretici firmaların proseslerini kolaylaştırmak amacıyla özel tasarlanmış ve üretilmiş mobilya tekerlek ürün tipleridir. 

Dekoratif Mobilya Tekerlekleri

Tabi ki bir diğer önemli konu ise, dekoratif amaçlar ile kullanılan mobilyalarda, dekoratif mobilya tekerlekleri kullanılma ihityacıdır. Önceden de belirtildiği gibi, malzeme, renk, boyut gibi değişkenler ile yapılabilecek sınırsız sayıdaki çeşit kombinasyonları ile teker taşıyacağı yüke maksimum görsel uyum sağlayacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Bu durum, tüketici açısından tercih edilebilirlik anlamında bir avantaj oluşturur.