Ofis Mobilyaları İçin Koltuk Tekerleği

Ofis Mobilyaları İçin Koltuk Tekerleği

Ofis mobilyaları içerisinde özel bir şekilde müdürler ya da personeller için kullanılan koltuklar, tekerli bir yapıda üretilmiş olarak hareket edebilen ve dönebilen özelliğe sahiptir. Koltukların kolay bir şekilde ileri ve geri gidebilmesi veya 360 derece hareket edebilmesi amacıyla ofis mobilyaları koltuk tekerleği ile birlikte üretilerek hareket kabiliyeti kazandırılır. Bu hareket kabiliyetinin istenilen noktaya ulaştırılabilmesi için firmamız tercih edilen tekerlek ürünlerinde farklı kalitelerde üretim gerçekleştirerek seçim avantajı oluşturuyor. Ürünlerimiz tüm mobilyalarda istenilen hareketliliği sağlayarak aynı zamanda dayanıklılık oluşturmaktadır.

Zemine Zarar Vermeyen Koltuk Tekerleği

Koltuklar kullanıldıkları alanlar da çok uzun süreler boyunca oturularak bulundukları zeminde belirli bir süre sonrasında hasar oluşturabilirler. Zemin üzerinde oluşabilecek bu zararın en az noktaya indirilmesi için tercih edilecek koltuk tekerleği hassas bir yapıya sahip olmalı ve yüksek bir taşıma kapasitesi göstermelidir. Koltukların sağlam bir şekilde taşıma kapasitesi gösterebilmesi ve zemin üzerindeki baskıyı azaltması için tekerlek ürünleri farklı kalitelerde malzemeler ile seçilerek üretilmeli ve montaj noktalarında sağlamlık oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamız tekerlek üretiminde yüksek bir mühendislik ile hassasiyet göstermektedir.

Farklı Koltuklar İçin Koltuk Tekerleği

İş yerlerinde veya ev ortamlarında kullanılan koltuk ürünleri farklı kapasitelere ve kullanım özelliklerine sahip olabilirler. Kullanıldıkları makama ve iş yerine göre değişiklik gösteren koltuklarda taşıma işlemini gerçekleştirmek için koltuk tekerleği ürünlerinde de farklı boyutlar ve özellikler bulunmalıdır. Bu noktada kullanılabilecek tekerler sarhoş bir yapıya sahip olarak istenilen yöne dönme özelliği göstermelidir. Ayrıca ağırlık taşıma kapasitesine göre hafif, orta veya ağır kapasitelerde bulunan tekerler ile süper taşıma niteliği gösteren tekerlerde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Koltuklarınız için en rahat kullanımı oluşturacak tekeri firmamız üzerinden seçebilirsiniz.

Ofis Mobilyaları İçin Koltuk Tekerleği