Ofis Koltuk Tekerleği

Şık ve Dayanıklı Ofis Koltuk Tekerleği

İş yerleri ve ofislerin dekorasyonu son derece önemlidir. Ofisin yapmakta olduğu faaliyeti kaliteli bir şekilde misafirlerine ve müşterilerine sunabilmesi için mutlaka kaliteli mobilyalara da ihtiyaç bulunmaktadır. Ofis mobilyaları içerisinde sehpalar ve koltuklar olduğu gibi sandalye ve hareketli sistemler de yer alabilmektedir. Pratik ve modern olan ofislerde genellikle hareketli olan uygulamalar ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı vücut ergonomisinin bozulmaması için önemli aparatlar devreye girmektedir ve rahat hareket için ofis koltuklarında teker çözümleri tercih edilmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu ofis koltuk tekerleği bu noktada oldukça önemli bir görevi yerine getirmektedir.

 

Fonksiyonel Ofis Koltuk Tekerleği

 

Ofis içerisinde koltukların rahat bir şekilde hareket ettirilebilmesi için tekerlekler kullanılmaktadır. Kullanılacak olan tekerleklerde bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Bunların en başında ofis koltuğunun boyutuna uygun olan tekerleklerin seçilmesi gelmektedir. Bu sebeple uygun olan tekerlekler seçildiğinde ofis koltukları hem daha şık görünmekte hem de daha fonksiyonel olmaktadır. İkinci husus ise ofis koltuğunun tekerleğindeki rahatlık unsurlarıdır. Bundan dolayı genellikle yumuşak lastik malzemeler tercih edilmekle beraber sarhoş tekerlek gibi her yöne dönebilen farklı alternatif çözümler de ofis koltuklarında uygulanabilmektedir. Bu şekilde konuşlandırılmış olan tekerleklerle beraber ofis koltukları ofis içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Ofis koltuk tekerleği kaliteli malzemelerden imal edildiği için çok daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

Ekonomik Ofis Koltuk Tekerleği

 

Ofislerin kaliteli ve şık bir görünüme kavuşturulabilmesi için ihtiyaç duyulan bütün ofis koltuk tekerleği modelleri firmamız bünyesinde yer almaktadır. Ofislerinizin boyutuna göre imal edilmekte olan koltuk tekerleklerinde 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Zemin veya halınıza zarar vermeyecek yumuşaklıktaki kaplamalarla beraber son derece konforlu olan koltuk tekerlekleri kolaylıkla entegre edilebilmektedir.

Ofis Koltuk Tekerleği